Dış Kaynak Hizmetleri

Şirketler, ODYA Teknoloji Profesyonel Hizmetler ekibi bünyesinden çeşitli seviyelerde, farklı alanlara odaklanmış uzman kadro içerisinden ihtiyaçlarına uygun dış kaynak temin edebilirler. Böylece ana iş alanlarına daha fazla odaklanabilir ve verimliliği artırabilirler.

Ekibimiz BT OSS (Operasyon Destek Sistemleri), Güvenlik ve İş Çözümleri alanlarında uzmanlaşmış danışmanlardan oluşmaktadır. Müşterilerimizi uzman bilgi birikimimiz ile destekleyerek, kuruluşlarında BT bölümlerinin performansı hakkında endişelenmeden sorunsuz bir şekilde iç ve dış müşterilerine hizmet sunmalarını sağlıyoruz.

ODYA Teknoloji Profesyonel Hizmetler bünyesinden dış kaynak sağlayan müşterilerimiz altyapı yönetimi, sistem yönetimi, servis yönetimi, BT güvenliği ve dijital dönüşüm konularında deneyimli uzman kadromuz ihtiyaçlarına uygun seviyede Teknik danışman ve yazılımcılardan oluşan kadromuzdan seçim yapabilirler.

Kurumunuza ODYA Teknoloji Servis Masası – Stratejik Çözüm Merkezine erişim sağlıyoruz, böylece BT sorunlarınızı ortaya çıktıkça 7/24 destek alabilirsiniz.

Dış kaynak kullanmayı tercih eden kurumlar, aşağıdaki tabloda belirttiğimiz bir çok konuda fayda sağlayabiliyor.

anaIsAlani kopya
Ana İş Alanınıza Odaklanabilirsiniz
İş Verimliliğini Arttırabilirsiniz
Hizmet Kalitenizi Arttırabilirsiniz
Zaman Kazanabilirsiniz
müşteri memnuniyeyti kopya
Müşteri Memnuniyetini Arttırabilirsiniz
Maliyetlerinizi Düşürebilirsiniz
Operasyonel İş Yükünü Azaltabilirsiniz
Güncel Teknolojileri Takip Edebilirsiniz