ODYA Teknoloji, SolarWinds “Yılın Kanal Satışı” Ödülüne Layık Görüldü

ODYA Teknoloji, 2006 yılından itibaren yurtiçi ve yurtdışında, kurumların ihtiyacı olan bilişim teknolojileri altyapılarının sürekliliği ve hizmet kalitesinin takip edilmesini sağlayan butik çözümler geliştirmektedir. ODYA Teknoloji, 10 yılı aşkın süredir SolarWinds ürünleriyle farklı sektörlerde yönetim çözümleri sunmaktadır.

ODYA Teknoloji 200+ müşterisinde 500+  SolarWinds projesi tamamlamıştır. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm telekom operatörleri ve en büyük 15 banka müşterileri arasında yer almaktadır.

20’den fazla Kamu Kurumu, SolarWinds ürünleri ile yönetim ve izleme alanında çözümleri hayata geçirmek için ODYA Teknoloji’yi seçti.

ODYA Teknoloji bünyesinde, SolarWinds ürünleri ve ITOM çözümleri alanında uzmanlaşmış Profesyonel Hizmetler ekibi bulunmaktadır. Profesyonel Hizmetler ekibi özel geliştirmeler ile uçtan uca SolarWinds yönetim çözümleri sunmaktadır. Müşterilerinin ekosisteminin vazgeçilmez bir parçası haline gelen teknik ekip sağladığı hizmetler ile kurumların altyapılarının uçtan uca yönetilmesini sağlamaktadır.

SolarWinds EMEA İş Ortakları Zirvesi 2020, 3-7 Şubat tarihleri ​​arasında Berlin’de düzenlendi. İş Ortakları Zirvesinde ODYA Teknoloji “Yılın Kanal Satışı” ödülüne layık görüldü.

EMEA Satış Grup Başkan Yardımcısı Ludovic Neveu, ödülü ODYA Teknoloji Satış Direktörü Gökçen Öder’e takdim etti.