Altyapı Yönetimi

ODYA Teknoloji olarak ağa bağlı yönetilebilir bütün cihaz ve sistemleriniz için marka model bağımsız, uçtan uca entegre çözümler sunmaktayız. Böylece tek bir platform üzerinden hata, performans, konfigürasyon yönetimi yapılmakta ve tüm sistemlerin son kullanıcı gözünden, müşteri deneyimi ve servis kalitesi anlamında ölçümlenmesi mümkün olabilmektedir.

Artık günümüzde cihazları yada ortamları ayrı ayrı izlemek şirketlerimizin sorumlu olduğu servis seviyelerini raporlamalarına olanak vermemektedir. Önemli olan doğru ve ölçümlenebilir servis seviyelerini oluşturup hem iç hem de dış müşterilere bu şekilde hizmet verebilmektir. Bunun için de kök neden analizleri gibi birçok metodu doğru ve standartlara uygun biçimde BT içine ve İş süreçlerine entegre etmek zorundayız.

ODYA Teknoloji kurulduğu günden bu yana altyapı yönetiminde birçok çözümü müşterilerine sunmuştur. Müşterilerimizin gereksinimleri doğrultusunda aşağıda ana başlıklar altında sıraladığımız BT Altyapısına özel hizmetlerimizi çözümlerimiz içinde sunuyoruz.

Altyapı Yönetimi Çözümleri
Ağ Hata ve Performans İzleme Çözümü Uzak Ofis İzleme Masaüstü Yönetimi
Ağ Konfigürasyon & Değişiklik Yönetimi Veritabanı Performans İzleme DDI Yönetimi
Sanal Ortam Yönetimi Kablosuz Ağ Yönetimi Otomasyon
Yedekleme & Depolama Ortam İzleme Mobil Cihaz Yönetimi Mail Altyapısı Kurulumu
Sunucu & Uygulama Yönetimi Patch Yönetimi Enerji İzleme
APM BT Envanter ve Raporlama Çözümü FTP/ Dosya Transfer Çözümü
Ses Altyapısı İzleme ATM İzleme

ALTYAPI YÖNETİMİ ÇÖZÜMLERİ