SolarWinds Event 2014

ODYA Technology Solutions developed with SolarWinds Products were presented during the event held at The Edition Hotel…

Akıllı Altyapı ve SolarWinds Ürünleri Tanıtım Günü 16 Ekim’de Edition Otel’de Telekom, Finans ve Genel Sektörden temsilcilerin katılımı ile gerçekleştirildi.Yaklaşık 50 kişinin katıldığı etkinliğin açılışında ODYA Teknoloji Pazarlama Müdürü Göksun Aktaş, kuruluşundan bugüne şirket hakkında bilgiler verdi ve tüm faaliyet alanlarını tanıttı. SolarWinds EMEA Satış Direktörü Simon Dollner, dünya çapında 150,000’den fazla şirkete BT Yönetim yazılımları sağlayan SolarWinds’in genel tanıtımını yaptı.

Tüm gün süren etkinlikte katılımcılara, SolarWinds Kıdemli Pr-Sales Mühendisi Ciaran Lutterell Ağ Yönetimi ve Uçtan Uca Uygulama Yönetimi Çözümleri ile ilgili ürünler ve de yenilikler hakkında detaylı bilgiler sundu.

ODYA Teknoloji Uzman Teknik Danışmanı Ramazan Karadavut’un Entegre Yapılarda Altyapı Çözümleri başlığı altında yaptığı sunum katılımcılardan büyük ilgi gördü.

ODYA Teknoloji Satış Direktörü Gökçen Öder moderatörlüğünde gerçekleştirilen Müşteri Deneyimleri Panelinde başarı hikayeleri ele alındı.

Ziraat Bankası, THY, Türk Telekom ve Turkcell yetkililerinin yer aldığı panelde ODYA Teknoloji’nin Ağ Yönetimi, Ağ İzleme, Uzak Ofis Yönetimi, Güvenlik Ekipmanları Yönetimi, Sunucu & Uygulama İzleme, Syslog Yönetimi ve Sanal Ortam İzleme çözümleri ve de bu firmalara sağladığı katma değerden söz edildi..